İLETİŞİM - ANASAYFA - ENGLISH
Anasayfa
Direktörün Mesajı

Sayın Müşterilerimiz,

1958 yılından beri, yarımyüzyıldan fazla bir süredir yapı malzemeleri ve boya sektöründe faaliyet gösteren KCC Corporation’ın tümüyle sahibi bulunduğu, 2006 yılında Türkiye’de faaliyete geçen KCC Boya San. Ve Tic.Ltd.Şti.’ye göstermiş olduğunuz destek ve anlayış için sizlere teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Justin S. Ha - Direktör

Türkiye’de kurulu bu tesisimiz ultra-modern teknoloji ve çevre dostu donanımı ile Mart 2008’de ticari üretime başlamış ve siz değerli müşterilerimize gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı pazarlarda otomotiv, gemi ve ağır hizmet boyaları, metal kaplama boyaları ve toz boyalar gibi ürünlerle “Daha iyi bir yaşam için daha iyi bir gelecek yaratmak” düşüncesiyle hizmet vermektedir.

KCC’nin eşsiz ve üstün teknolojisi, ISO 9000/14000 ve ISO/ TS 16949 otomotiv yönetim sistemi sertifikasyonu gibi üretim sistemleri ve katı kalite kontrol sistemleri bizlere daha iyi bir dünya ve daha yaşanılır bir çevre için ürünler üretmemize imkan vermektedir.

Türkiye pazarındaki sağlam pozisyonunu baz alarak gelişen Avrupa ve komşu ülke pazarlarında daha önemli roller üstlenmek ve dünya standartlarında ürünleri yaratıcı Pazar stratejileri ile sunmak için KCC insiyatif alarak sürekli yüksek teknolojili ürünler geliştirmek için gayret sarf edecektir.

KCC’ye sürekli ve artan desteğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla

ChangKee Baek

Direktör


Web Design Neo
(262) 645 02 02
kcc@kccboya.com.tr